OPTIMA INTERIOR

Латексна фарба для стін і стель стійка до миття та стирання

174,00 1270,00 

– Класично матова
– Гарна покривна здатність
– Стійка до миття і стирання
– Можливість професійного тонування

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Має хорошу адгезію і легко розподіляється по поверхні, забезпечуючи оптимальну витрату при збереженні високої покривної здатності. Пофарбована поверхня витримує легке вологе прибирання та миття.

Фарба легко наноситься на поверхню, утворює рівне матове покриття, не стікає і швидко висихає. Тонується у світлі і пастельні тони. Екологічно безпечна з нейтральним запахом.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами що фарбуються.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: Очистити поверхню від нетривкого матеріалу що відшаровується, бруду і пилу. Крейдяні і вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти акрилової шпаклівкою. Нерівномірно вбираючі поверхні заґрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

У приміщеннях з невисокою експлуатаційним навантаженням для нанесення першого шару можливе використання фарби OPTIMA INTERIOR.

Пофарбовані поверхні: Очистити поверхню від неміцної фарби що відшаровується, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити 3-5% розчином соди, промити водою і висушити. нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти акрилової шпаклівкою. Раніше пофарбовані акідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу що утворився. Нерівномірно вбираючі поверхні заґрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. При необхідності фарбу можна розбавити водою не більше ніж 15% від обсягу. Другий шар фарби наносити не раніше ніж через 1-2 години після нанесення першого. Температура повітря і поверхні, що фарбується повинна бути в межах від +5 до +28 °C; відносна вологість не більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення пофарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття рекомендується використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). З свіжо- пофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом 3-4 тижнів, так як при нормальних умовах покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. Якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки.

Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стін і стель в сухих приміщеннях
Склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) Глибоко матова
Стійкість до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300: 2012) 3 клас стійка до миття (понад 2000 циклів)
Витрата 8-10 м² / л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Разбавлювач Вода
Час висихання при +23оС і відносній вологості 50% Сухий від пилу через 30 хв., можна перефарбовувати через 2-3 год.
Сухий залишок Не менше 61% в залежності від відтінку
Щільність Близько 1,5 кг / л
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 3 л ; 10 л

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “OPTIMA INTERIOR

Латексна фарба для стін і стель стійка до миття та стирання

”“