Підбір кольору - Латексні фарби європейської якості

Комп’ютерне тонування продукції Ft professional – це система тонування матеріалів професійними пігментами від провідних виробників. Всі відтінки можна змішувати з використанням передових комп’ютерних та інженерних систем за короткий час прямо на місці.
Ми пропонуємо тонування за найбільш відомими колірними палітрами NCS, RAL, Sadolin Professional та багатьма іншими. Ви можете обрати собі відтінок із понад 100 000 кольорів. Наші кваліфіковані співробітники майстри кольору нададуть професійну допомогу в підборі та створенні потрібних Вам відтінків.
Індивідуальні відтінки за бажанням будуть записані в рецепт у програмі тонування, так що відтінок може бути відтворений у будь-який момент.
Ретельно збалансовані пігменти для тонування забезпечують надзвичайно широкий вибір при застосуванні.
Чи то фасадні або інтер’єрні фарби, грунтувальні матеріали, покриття для підлоги , лаки або лазурі: для кожного продукту індивідуальне рішення тонування. Завдяки цьому в системах оздоблення Ft professional доступний найбільш повний асортимент продукції, в широкому діапазоні кольорів.
Всі відтінки можна в найкоротші терміни отримати прямо в місці за допомогою найсучаснішого комп’ютерного та технологічного обладнання. На нашому тонувальному обладнанні накопичується і зберігається рецептура відтінків, підібраних за індивідуальними запитами, тому додаткова поставка потрібного кольору можлива в будь-який час.