О бренде - Латексні фарби європейської якості

ПРО БРЕНД

Компанія «ФАРБА ТРЕЙД ПРОФЕШНЛ» яка представлена на лакофарбовому ринку України більше 25 років і є офіційним представником світових лідерів, концернів Sika і AkzoNobel в Україні з 1995 р., представляє високоякісні будівельні та оздоблювальні матеріали торгової марки Ft professional: фарби, клеї, ґрунтовки, шпаклівки, деревозахист, декоративні та спеціальні продукти.

У виробництві оздоблювальних матеріалів (фарб, шпаклівок, клеїв) особливу роль відіграє правильно підібрана формула та високоякісна сировина. Саме тому продукція Ft professional випускається на новому сучасному виробництві. Висококваліфіковані фахівці, новітнє обладнання, перевірена сировина європейської якості і ретельно підібрана рецептура, яка створена для продуктів, що реалізуються у Швеції, забезпечують стабільно високу якість продукції Ft professional.

Контроль якості кожної партії продукції проводиться в два етапи – на виробництві і в лабораторії компанії компанії, гарантуючі відповідність продукції загальноприйнятим стандартам і нормам безпеки.

Продукція Ft professional призначена як для побутового використання в будівництві та ремонті, так і для професійного застосування на будівельних об’єктах. Ретельно продуманий асортимент продукції Ft professional, що постійно розширюється, дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві продукти, що користуються найбільшим попитом. Стильний та помітний дизайн продукції Ft professional привертає увагу покупця, а стабільна якість яка вища за ціну дозволяє якнайкраще задовольнити потреби споживача.