MORYLKA STAIN

ДЕКОРАТИВНО-ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕРЕВИНИ

398,00 4388,00 

– Особливо підкреслює красу деревини
– Фарбує поверхню не створюючи плівки
– Захищає від грибів, плісняви та паразитів
– Захищає від води та уф-випромінювання

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Матеріал на основі акрилової сильно проникаючої аніонної дисперсії, спеціальних добавок та залізоокисних пігментів. Створює якісне матове кольорове покриття, яке особливо наголошує на природній красі та текстурі деревини. Дуже глибоко проникає у поверхню основи, практично не створює плівки. Має високу стійкість до злипання, помутніння, впливу лугів, вапна, УФ випромінювань і води. Не потребує обов’язкового поновлення в період до 5 років.

Призначення

Призначений для роботи зовні будівель та усередині житлових приміщень. Використовується для фарбування деревини, отримання декоративного ефекту та захисту поверхонь від атмосферних впливів, морозу, снігу, води, сонця. А також від грибів, плісняви та паразитів самостійно або в комплексі з біоцидною ґрунтовкою Base Primer. Перешкоджає старінню та руйнуванню деревини. Збільшує механічну міцність поверхні. Можна використо- вувати для отримання декоративного ефекту та необхідного кольору перед нанесенням водорозчинних лаків.

Типи поверхонь під фарбування

Використовується для фарбування нових поверхонь або оброблених до чистої деревини, таких як: дерев’яні стіни та фасади; огородження; паркани; дошки покрівельних звисів; двері; віконні рами. Можна наносити на пиляну та стругану дерев’яну поверхню не заражену грибком та іншими шкідниками деревини.
Попередня підготовка

 1. Поверхня повинна бути чистою від бруду та пилу, без грибкових заражень, плісняви та водоростей.
 2. За наявності заражень на деревині, ділянок із рихлою деревиною, видалити їх механічно.
 3. Очищати поверхню слід лише відповідним для певного виду забруднень методом. Не використовувати методи очищення, які зашкодять деревині.
 4. У місцях сучків видалити смолу механічно або Уайт Спірітом.
 5. Допустимийвміст вологи в деревині не більше 18%, на всіх етапах обробки. Поверхня має бути сухою!
 6. Дерев’яну обшивку найкраще кріпити оцинкованими цвяхами або скріпками. Якщо використовуються раніше необроблені металеві деталі перед фарбуванням поверхні, їх необхідно окремо захистити від іржі.
 7. Дерев’яна обшивка повинна добре провітрюватися, дах та водостічна система – бути справною, а дренаж – функціонувати безперебійно.
 8. Не наносити акрилові продукти на поверхні, що раніше оброблені оліфою!
 9. Для посилення захисту від цвілі, грибів та паразитів на фасаді або в нежитлових приміщеннях, та вирівнювання по поглинанню поверхню покрити продуктом BASE PRIMER Ft professional.

Фінішна обробка

 1. Матеріал ретельно перемішати, періодично перемішувати під час роботи.
 2. Допускається розведення водою для більш глибокого проникнення в деревину та зменшення інтенсивності кольору (до 20%). При нанесенні MORYLKA STAIN необхідно використовувати матеріал однієї партії на єдину поверхню. Для забезпечення однорідного кольору під час покриття великих поверхонь рекомендується змішати необхідну кількість виробу в однійємності.На насиченість тону впливає тип деревини!
 3. Допускається змішування готових кольорів продукту для отримання унікальних відтінків.
 4. Оптимальним інструментом для оздоблення дерев’яних поверхонь є пензель. За потреби продукт можна наносити валиком та методом розпилення.
 5. Продукт наносити безперервним шаром вздовж волокон деревини.
 6. Необхідна температура повітря та поверхні під час нанесення на поверхню та висихання деревозахисного засобу +5…28 (рекомендується +18±2 °C), відносна вологість повітря <80%. Уникати фарбування у вітряну погоду, а також під впливом прямих сонячних променів, оскільки занадто інтенсивне випаровування може перешкоджати вбиранню продукту в деревину.
 7. Рекомендується наносити продукт у 1-3 шари. Наступнийшар нанести не раніше ніж через 3 години після висихання попереднього. Кожен наступнийпокривнийшар робить колір темнішим, глянсовішим і стій кішим. Для більшої однорідності на поглинаючих поверхнях продукт на 1 шарі можна розбавити до 20% водою. Повне висихання близько 12 годинза оптимальних умов.
 8. На зовнішніх поверхнях не рекомендується застосовувати безбарвнийпродукт, оскільки, зважаючи на відсутність у його складі пігменту, він не має здатності оберігати від сонячного випромінювання. Додавання пігменту надає стійкості до сонячного випромінювання.
 9. Уникати попадання матеріалу в очі.

Очищення інструменту

Видалити залишки матеріалу з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлого
матеріалу з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Заходи безпеки
Продукт нетоксичнийі пожежобезпечний. Слідувати загальним правилам гігієни праці. Зберігати в недоступному для дітеймісці. При попаданні в очі – промити великою кількістю води. Для запобігання нещасних випадків рекомендується використовувати елементарні засоби індивідуального захисту. Не викидати у стоки, водойми або на ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття. На продукт є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи ДУ ІМП НАМН України.

Охорона навколишнього середовища

Не виливати в каналізацію, водоймище або на ґрунт. Рідкі залишки передати до місця збирання відходів. Порожню тару та сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття. На вторинну переробку здавати лише порожню тару.

Засіб для внутрішніх та зовнішніх робіт                                          www.ftpro.org

Додаткова інформація

Фасовка

0,9 л, 2,3 л, 10L

Колір

Безбарвний, Білий, Горіх, Орегон, Полісандр, Тік, Червоне Дерево

Тех. характеристики

Призначення Декоративно-захиснийзасіб для деревини
Склад Акрилова дисперсія, спеціальні добавки, біоцид
Колір Готовийколір або база для тонування
Витрата в один шар в залежності від техніки нанесення та поверхні 8-13 м²/л
Розріджувач Вода
Час висихання при +23оС і відноснійвологості 50% 2-12 годин
Сухийзалишок Близько 12% в залежності від відтінку
Щільність Близько 1,0 кг / л
Зберігання Зберігати в закритійтарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 0,9 л ; 2,3 л ; 10 л

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи