АКЦІЯ

CONCENTRAT PRIMER

Грунтовка-концентрат глибокого проникнення

438,40 

– Ґрунтовка-концентрат до 1:6
– Зміцнює поверхню
– Збільшує адгезію покриття до основи
– Зменшує витрати фінішних фарб

Артикул: 1000162 Категорія:

Опис

CONCENTRAT PRIMER -Грунтовка-концентрат глибокого проникнення для внутрішніх та зовнішніх робіт

Покращує зчеплення оздоблювальних матеріалів із основою. Вирівнює поглинаючу здатність поверхні. Дозволяє фарбувати поверхню більш рівномірно – без плям та перепусток.
Екологічно безпечна із нейтральним запахом.

Призначена для зміцнення і просочення тонкопористих, що вбирають і мінеральних, що обсипаються.
основ. Зміцнює та вирівнює водопоглинання основи перед нанесенням лакофарбових покриттів, декоративних матеріалів та під час виконання будівельних робіт: нанесення штукатурки, будівельних розчинів, влаштування систем теплоізоляції, шпаклювання, поклейки шпалер, облицювання плиткою та влаштування.
підлог.

Типи поверхонь під нанесення: мінеральні основи такі як штукатурка всіх видів, бетон, будівельний гіпс, цегляна кладка, шлако-блок, гіпсокартон, дерево, ДСП, ДВП, OSB, QSB, азбестоцементні та волокнисто-цементні основи і т.д.

Попередня підготовка: поверхня, що обробляється, повинна бути очищена від бруду, пилу і жиру. Матеріал, що відшаровується, і старі неміцні покриття слід видалити. Заражені грибком, пліснявою і т.д. поверхні очистити із застосуванням спеціальних засобів або видалити механічним шляхом.

Нанесення: розбавити водою у співвідношенні 1:4. Ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпорошенням в 1-2 шари. При нанесенні ґрунтовки у два шари для першого шару може застосовуватися ґрунтовка нижчої концентрації. Температура повітря та поверхні повинна бути не нижче +5 °C.

Додаткова інформація

Фасовка

2L

Тех. характеристики

Назначение Для грунтования минеральных оснований
Состав Акрил-стирольная дисперсия, биоциды
Время высыхания при +23 С

и относительной влажности 50%

2-4 часа один слой
Сухой остаток Около 25%
Расход От 20 до 40 мл/м² (неразбавленного концентрата). Расход зависит от степени разбавления, вида поверхности и способа нанесения

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи