QUARTZ PRIMER

Ґрунтовка кварцова адгезійна

498,00 1428,00 

– Забезпечує високу адгезію покриттів до поверхні
– Утворює атмосферостійке абразивне покриття
– Під різні види штукатурки та для консервації фасаду
– Створює рівномірне за кольором та поглинанням покриття

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Грунтовку можна використовувати як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Продукт легко і рівномірно наноситься на поверхню. Атмосферостійка з високими паропроникними властивостями. Розбавляється водою, не містить органічних розчинників, не має неприємного запаху. Збільшує адгезію покриттів до різних поверхонь. Використовується для зміцнення абсорбуючих стяжок, штукатурок та інших поверхонь, що мелють. Блокує висоли, перешкоджає розвитку мікроорганізмів. Має високу покриваність, усуває колірну різницю основи, зменшує контраст підкладки з фінішним покриттям, тонується в світлі кольори. Створює самостійне декоративне покриття. Екологічно безпечна.
Призначення

Утворює атмосферостійке абразивне покриття, яке надійно захищає поверхню, зміцнює та вирівнює її за кольором, поглинаннями та іншими властивостями, зменшує колірний контраст з фінішним покриттям, збільшує адгезію покриттів до різних поверхонь. Застосовується перед наступним нанесенням шпаклівок, декоративних штукатурок і фарб, а також збільшення зчеплення перед облицюванням плиткою (в т.ч. методом «плитка по плитці»), обробкою фасадів. Підходить для зовнішніх та внутрішніх робіт. Використовується для підготовки захисно-армуючих шарів систем утеплення і як самостійне покриття для тимчасової консервації фасадів у зимовий період, що захищає поверхню від атмосферних впливів (до 6 місяців). Усередині приміщень можна використовувати як фінішне декоративне покриття.

Типи поверхонь під нанесення

Мінеральні поверхні, такі як штукатурка, шпаклівка, бетон, цемент, а також гіпсокартон, гіпсові плити, ДСП, ДВП, ОSB. Неабсорбуючі покриття такі як керамічна плитка, глазурована цегла, натуральний і литий камінь, підкладки з залишками клею, метал, оцинкований профнастил, скло, деякі види пластику і захисно-армують поверхні систем утеплення. Використовується для зміцнення абсорбуючих стяжок, штукатурок та інших поверхонь, що мелють.

Попередня підготовка

Видалити погано пов’язані шари поверхні. Поверхня має бути чистою, сухою та знежиреною. При необхідності поверхню зашпаклювати підходящими для неї сумішами. Основи з високою поглинаючою здатністю попередньо обробити грунтовкою UNIVERSAL PRIMER у два шари методом «мокрий по сухому».

Нанесення

Нанести продукт на поверхню пензлем, валиком, щіткою або механізованим способом. При необхідності допускається розведення водою до 10%. Для зменшення колірного розмаїття з фінальним покриттям, затонувати у відповідний колір. Під час роботи періодично перемішувати. За нормальних умов (температура близько + 20°С та відносна вологість повітря близько 60%) оздоблювальні матеріали (фарби, штукатурки, шпаклівки, клеї тощо) наносити тільки після висихання ґрунтовки, не раніше ніж через 4 години.

Очищення інструментів

Видалити залишки ґрунтовки з інструменту, після чого промити водою. Засохлий склад очищається механічно.

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Збільшує адгезію покриттів до різних поверхонь
Склад Акрил-стирольна полімерна сполука, функціональні добавки, кварцовий пісок, наповнювачі
Колір Білий. Тонується у світлі кольори
Витрата 2,5-4,5 м2/л (залежно від поверхні та способу нанесення)
Вимоги до розпилювача Компресор та хопер-пістолет. Сопло 4-8 мм, тиск 4-5 атм. (Штукатурний розпилювач з гравітаційною подачею)
Час висихання при +23ОС і відносній вологості 60% 3 год.; час до нанесення фінішної фарби чи декоративного

покриття – 4 год.

Паропроникність Sd H2O < 0,14 м (висока, S, ДСТУ EN 1062-1)
Водопроникність W < 0,1 кг/м2 час (низька, W, ДСТУ EN 1062-1)
Розмір наповнювача 120-150 мкм (средньозернистий)
Щільність Близько 1,55 кг/л
Зберігання Зберігати у щільно закритій тарі при температурі

+5ОС до + 35ОС. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.

Уникати тривалого зберігання у розведеному та тонованому вигляді.

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 3л ; 10 л

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи