CLASSIC FACADE

Універсальна латексна фарба для фасаду та інтер’єру

298,00 2288,00 

– Атмосферостійка
– Пиловідштовхувальна
– Паропроникна
– Стійка до миття та стирання

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту
Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Має хорошу здатність, що криє, забезпечуючи оптимальну витрату. Пофарбована поверхня стійка до вологого прибирання та миття. Утворює однорідне глибокоматове покриття, не стікає та швидко висихає. Паропроникна та водостійка. Екологічно чиста із нейтральним запахом.

Призначення
Первинне та ремонтне фарбування фасадів житлових, громадських, промислових, складських та інших будівель. Підходить для фарбування стін та стель у житлових та громадських приміщеннях з впливом вологи на поверхню: ванні кімнати, кухні, коридори, офіси.

Типи поверхонь під фарбування
Нові або раніше пофарбовані поверхні фасаду, стін та стель із цементно-вапняної, вапняної, декоративної штукатурок, бетону, цегли, та інших мінеральних основ зовні та всередині приміщень. Підходить для фарбування систем теплоізоляції фасаду, гіпсокартону, дерева, загрунтованих ДСП, ДВП.

Попередня підготовка
Непофарбовані поверхні: Очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, відкладень солі, жирних плям, бруду і пилу. Крейдяний та вапняний побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни закласти шпаклівкою придатної для даної поверхні. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. Свіжу цементну штукатурку витримати перед фарбуванням мінімум 28 днів, бетон – мінімум 3 місяці, поверхні систем теплоізоляції – мінімум 7 днів, поверхні, шпакльовані цементною шпаклівкою – мінімум 3 дні. Вологість основ не повинна перевищувати 4%. Такі поверхні рекомендується загрунтувати 1 шаром фарби PRIME FAСADE, розведеною до 10% водою
Пофарбовані поверхні: Очистити поверхню від неміцної фарби, олії, лишайників, бруду і пилу, що відшаровується. При необхідності поверхню знежирити 3-5% розчином соди, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. При нанесенні поверх старої фарби під час реставраційних робіт необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.
Забарвлення
Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпорошенням в 1-2 шари. При необхідності фарбу можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Другий шар фарби наносити через 2-3 години після нанесення першого в залежності від температури та вологості. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до +28 °C; відносна вологість трохи більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повна зносостійкість покриття досягає через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою PRIME FACADE, можна застосовувати цю фарбу або іншу фарбу на водній основі.

Очищення інструментів
Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею
Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття рекомендується використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). Зі свіжозабарвленою поверхнею слід звертатися обережно протягом 3-4 тижнів, тому що за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості лише через місяць. Якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки. Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 10L

Тех. характеристики

Назначение Для внутренних и наружных работ
Состав Акрил-стирольная дисперсия, пигменты, функциональные добавки
Степень глянца (ДСТУ EN 13300:2012) Глубоко матовая
Расход 9–11 м²/л (расход краски зависит от типа и подготовки поверхности)
Разбавитель Вода
Время высыхания при +23ºС и относительной влажности 65% Сухой от пыли через 30 минут, можно перекрашивать через 2-3 часа
Сухой остаток Не менее 50% в зависимости от оттенка
Плотность Ок. 1,4 кг/л
Хранение Хранить в закрытой таре в сухом прохладном месте (выше +5 ºC). Не допускать замораживания краски!
Гарантийный срок хранения 24 месяцев с даты производства
Упаковка 3 л ; 10 л

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи