АКЦІЯ

SILICON FACADE

Універсальна силіконова фарба для фасаду та інтер’єру

830,40 2398,40 

– Водо- та брудовідштовхувальна
– Стійка до миття, стирання та УФ
– Висока паропроникність
– Рекомендована для систем утеплення на мінеральній ваті та реставрації

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Має хорошу покривну здатність, забезпечуючи оптимальну витрату. Має високу паро-і газо проникність, відштовхує воду, бруд і пил. Завдяки вмісту силікону та спеціальної смоли є довговічною, стійкою до стирання, здуття та відшаровування у вологому середовищі. Утворює однорідне глибокоматове покриття, не стікає та швидко висихає. Екологічно чиста з нейтральним запахом. Тонується у широкій гамі кольорів.

Призначення

Первинне і ремонтне фарбування фасадів житлових, громадських, промислових, складських та інших будівель. Підходить для фарбування стін і стель у житлових і громадських приміщеннях з впливом вологи на поверхню: ванні кімнати, кухні, коридори, офіси. Використовується для відновлення декоративних штукатурок, реставрації будівель, а також у системах утеплення, у тому числі з використанням мінеральної вати. Завдяки високій паро- і газопроникності можливе нанесення фарби на свіжу штукатурку (не раніше 14 днів).

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні фасаду, стін та стель із цементно-вапняної, вапняної, декоративної штукатурок, бетону, цегли та інших мінеральних основ, зовні та всередині приміщень. Підходить для фарбування систем теплоізоляції фасаду, гіпсокартону, дерева, заґрунтованих ДСП, ДВП.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від нетривкого матеріалу, що відшаровується, відкладень солі, жирних плям, бруду і пилу. Крейдяний та вапняний побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни закласти шпаклівкою придатної для даної поверхні. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. Свіжу цементну штукатурку витримати перед фарбуванням мінімум 14 днів, бетон – мінімум 2 місяці, поверхні систем теплоізоляції – відповідно до рекомендацій виробника, поверхні, шпакльовані цементною шпаклівкою -мінімум 3 дні.

Вологість основ не повинна перевищувати 5%. Різнорідні за складом і цементно-полімерні поверхні рекомендується загрунтувати 1 шаром фарби SILICON FAСADE, розведеною до 10% водою.

Пофарбовані поверхні: Очистити поверхню від неміцної фарби що відшаровується, масла, лишайників, бруду і пилу. При необхідності поверхню знежирити 3-5% розчином соди, промити водою і висушити. Нерівності, тріщини і вибоїни закрити ремонтним розчином, близьким за складом до того що був використаний раніше. Раніше пофарбовані алкідною і олійною фарбою поверхні очистити від покриття що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу що утворився.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. При необхідності перший шар фарби можна розбавити чистою водою при нанесенні валиком – не більше 10% від об’єму, при нанесенні розпилювачем – 15% від об’єму. Фінішний шар фарби при роботі валиком наносити нерозбавленим не раніше ніж через 2-3 години після першого нанесення. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до +28 °C; відносна вологість трохи більше 80%.

Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою SILICON FACADE, можна застосовувати цю фарбу або іншу фарбу на водній основі.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття рекомендується використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). Зсвіжо- пофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом 3-4 тижнів, так як при нормальних умовах покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. Якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення вологою м’якою тканиною, уникаючи натирання. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки.

www.ftpro.org

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для внутрішніх і зовнішніх робіт
Склад Силіконова емульсія, акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) Глибоко матова
Витрата 9-11 м²/л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Вимоги до розпилювача Насадка 0,014-0,017, тиск 140-160 бар,

кут розпилення 40-60°

Разбавлювач Вода
Час висихання при +23°С і відносній вологості 50% Сухий від пилу через 30 хв., можна перефарбовувати через 2-3 год.
Сухий залишок Не менше 50% в залежності від відтінку
Щільність Близько 1,5 кг / л
Паропроникність 1 клас – 189 г (м² доба)
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Хранение Хранить в закрытой таре в сухом прохладном месте (выше +5оC).

Не допускать замораживания краски!

Гарантийный срок хранения 24 месяца с даты производства
Упаковка 3 л; 10 л

Документы

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи