IDEAL FACADE

Універсальна латексна фарба для фасаду та інтер’єру

378,00 2888,00 

– Для широкого спектру поверхонь
– Стійка до розтріскування
– Перешкоджає утворенню плісняви та грибка
– Стійка до інтенсивного впливу вологи

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Має адгезійні властивості до більшості будівельних поверхонь та високу криючу здатністю. Створює на поверхні дуже еластичну, стійку до механічних навантажень плівку. Підходить для фарбування фасадів, що схильні до усадки, цоколів, дахів, ванних кімнат, стійка до появи невеликих тріщин. Стійка до вологого стирання та миття із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів. Відмінно наноситься на поверхню, утворює однорідне матове покриття, не стікає та швидко висихає. Паропроникна та водостійка, перешкоджає утворенню грибка, плісняви, дріжджів на пофарбованій поверхні. Стійка до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Екологічно чиста із нейтральним запахом. Тонуєтьсяу широкій гамі кольорів.

Призначення

Захисне, декоративне та ремонтне фарбування фасадів будівель, цоколів, дахів, огорож, стовпів, цегляних та кам’яних кладок. В інтер’єрі застосовується для створення зносостійких та вологостійких покриттів на кухні, ванних кімнатах, виробничих та інших приміщеннях.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні з цементно-піщаної, вапняної, гіпсової, декоративної штукатурки, бетону, газо- та пінобетону, цементно-стружкових та азбестоцементних плит, цегли в т.ч. силікатного, шиферу, бітумної черепиці, акрилових, гіпсових, вінілових шпаклівок, ін. мінеральних основ зовні та всередині приміщень. Підхо- дить дляфарбуванняоцинкованого та чорного металу, дерева, заґрунтованих ДСП, ДВП усередині будівель.

Попередня підготовка

Непофарбовані мінеральні поверхні: Очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, відкладень солі, жирних плям, бруду, пилу, плісняви, грибків. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни закрити заповнити шпаклівкою потрібної дляцієї поверхні. Длякращої адгезії та наданняміцності заґрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Перед фарбуванням витри- мати поверхню у повній відповідності до рекомендацій виробника матеріалу. Поверхні, що сильно вбирають, різні за складом і кольором рекомендується заґрунтувати одним шаром фарби PRIMER PAINT Ft professional. Перед нанесенням яскравого фінішного покриття, заґрунтувати поверхню фарбою PRIMER PAINT Ft professional близькою за кольором.

Раніше пофарбовані поверхні:

Очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. При необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Залишковий пил зв’язати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби під час реставраційних робіт необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Профнастил, оцинкований метал, алюміній усередині будівлі: Ретельно очистити від висолів, бруду, масляних та інших забруднень, знежирити.

Чорний метал: Очистити від слабозв’язаних ділянок, котрі піддалися корозії, іржі, бруду, масляних плям. Перед фарбуванням чорний метал необхідно покрити антикорозійною ґрунтовкою.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: Очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% від максимальної вологості.

Шпалери під фарбування: Повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжо поклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. При необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше ніж 10% від об’єму. Фінішний шар фарби наносити нерозбавленим через 2-3 години після першого нанесення в залежності від температури і вологості. При нанесенні фарби гідродинамічним розпиленням розбавити водою 10% обсягу. Для нанесення фінішного шару рекомендується використовувати продукцію однієї партії, в протилежному випадку здійснювати їх змішування. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до 25°C; відносна вологість трохи більше 80%. Покриттянабуває остаточного кольору післявисиханняфарби. Повна зносостійкість покриття досягається через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою IDEAL FACADE, можна застосовувати цю фарбу або іншу фарбу на водній основі.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, післячого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається використання всіх доступних миючих засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів видаляти за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів. Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні в малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає остаточної твердості післяповної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

Фарби дляфасадів та інтер’єрів www.ftpro.org

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 10L

Тех. характеристики

Призначенн

Для внутрішніх і зовнішніх робіт

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки

Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012)

Матова

Витрата

7-9 м² / л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)

Разбавлювач

Вода

Час висиханняпри +23оС і відносній вологості 50%

Сухий від пилу через 30 хв., можна перефарбовувати через 2-3 год.

Сухий залишок

Не менше 50% в залежності від відтінку

Щільність

Близько 1,3 кг / л

Вимоги до розпилювача

Насадка 0,010-0,014, тиск 140-150 бар, вода 5%,

кут розпилення40-60°

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожуванняфарби!

Гарантійний термін зберіганн

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1 л ; 3 л ; 10 л

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи