Ft professional FIBERGLASS

склополотно SN40 (павутинка)

400,00 1000,00 

Декоративне захисне покриття, використовується для обробки і посиленого армування стін і стель. Для приклеювання склополотна рекомендується клей Ft professional MEGAWALL або CASCO WALLPRO

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Малярне склополотно FTpro FIBERGLASS SN45 призначене для покриття внутрішніх бетонних, оштукатурених та цегляних поверхонь, деревостружкових, деревноволокнистих та гіпсокартонних плит з подальшим покриттям або фарбуванням.

Властивості:
• Армує поверхню;
• стійкий до утворення тріщин;
• приховує невеликі дефекти.
• перешкоджає скупченню пилу та росту мікроорганізмів;
• добре проникаємо для повітря та водяної пари.

Завдяки високій міцності, матеріал застосовують на стінах та стелях у житлових та громадських приміщеннях, закладах громадського харчування, готелях та інших приміщеннях, що потребують особливої ​​міцності та зносостійкості, а також гігієнічності.
Можна використовувати для вирівнювання стиків між залізобетонними панелями і плитами перекриттів, запобігання прояву дрібних тріщин усадки. Добре підходить для створення ідеально гладкої поверхні перед нанесенням декоративних покриттів.
Склополотно пожежобезпечне, гігієнічне, довговічне, дозволяє проводити багаторазове фарбування, простий у застосуванні. Застосовуємо також у вологих приміщеннях за умови використання вологостійкої шпаклівки та вологостійкого клею.
Для приклеювання склополотна рекомендується клей CASCO WALLPRO

Додаткова інформація

Довжина

20м, 50м

Документы

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи