MEGAWALL ADHESIVE

Клей для шпалер та склополотна

428,00 1198,00 

-Універсальний для всіх типів шпалер та склополотна
-Легко наноситься на поверхню, не стікає
-Не залишає плям, утворює безбарвний клейовий шов
-Ефективний при розведенні водою

Артикул: 1000230 Категорія:

Опис

Властивості продукту

Клей легко наноситься на поверхню, тиксотропний, не стікає і не бризкає під час роботи. Різні концентрації розведення водою дозволяють використовувати його для різних типів покриттів та виконувати різні технічні завдання. Має тривалий відкритий час висихання, дозволяє коригувати полотно. Після висихання утворює еластичну плівку. Легко видаляється вологою ганчіркою, не залишає сліду на поверхні. Має відмінну початкову і вторинну (після фарбування шпалер і вологе прибирання) адгезію. Зберігає бездоганну здатність, що клеїть, протягом тривалого часу. Надає можливість простого демонтажу приклеєних покриттів. Екологічно безпечний, не містить розчинників.

Призначення

Готовий до використання дисперсійний універсальний клей для приклеювання склополотна, скловолокнистих важких шпалер та вінілових покриттів на паперовій та флізеліновій основі, тканини, текстилю, а також подібних покриттів, призначених для нанесення водно-дисперсійної фарби та шпаклівки всередині сухих приміщень. Призначений для приклеювання до мінеральних поверхонь, ДСП, ДВП.

Типи поверхонь під нанесення

Мінеральні основи, такі як штукатурка, шпаклівка, бетон, цемент, а також гіпсокартон, гіпсові плити, ДСП, ДВП, OSB, QSB, старі паперові або вінілові шпалери або раніше пофарбовані основи.

Попередня підготовка

Видалити старі шпалери, що відстають, і погано пов’язані шари поверхні. Раніше пофарбовану поверхню рекомендується промити спеціальними складами. При необхідності поверхню зашпаклювати підходящими для неї сумішами. Поверхня має бути чиста, суха, гладка, стабільна. Слабопов’язані поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER, що сильно поглинають поверхні обробити сумішшю клею MEGAWALL розведеним до 40% водою.

Нанесення

Нанести достатньо клею на поверхню пензлем або валиком. Для нанесення клею на поверхню методом безповітряного розпилення рекомендуються такі параметри: розведення водою 10-15%, сопло 0.021 – 0.025 тиск 180-200 бар. Приклеїти покриття згідно з інструкціями їх виробника. При приклеюванні покриттів з наступним фарбуванням дати їм просохнути не менше 12 годин. Клей дає можливість працювати при температурі повітря від +5 С. При приклеюванні склополотна з подальшим просоченням полотна
знижує поглинання поверхні, покращуючи її якості для подальшого фарбування. Час використання приблизно 10-30 хвилин, залежить від кількості нанесеного клею, що вбирає здатності базової поверхності, відносної вологості та інших факторів.

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи