АКЦІЯ

SUPER-FINISH FILLER

Легка полімерна шпаклівка

134,40 878,40 

– Сніжно біла, ідеально гладка
– Легке в шліфуванні міцне покриття
– Збільшений час висихання
– Вологостійка, для всіх способів нанесення

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Готова до застосування легка, з тонким легким наповнювачем полімерна шпаклівка для внутрішніх робіт. Просте ручне та механізоване нанесення завдяки пластичній консистенції та збільшеному часу відкритого висихання. Легко шліфується, створюючи при цьому ідеально гладке міцне сніжно-біле покриття. Висока адгезія до поверхні основи. Має мінімальну об’ємну усадку та широкий спектр застосування. Придатна для вологих приміщень, має гідрофобні властивості. Допустима товщина одного шару до 3 мм. Тонується у пастельні тони. Сумісна з усіма видами водорозчинних фарб.

Призначення

Призначена для створення ідеальної поверхні під високоякісне фарбування, художній розпис, шпалери та декоративні покриття. Підходить для ручного (в т.ч. валиком) та механізованого нанесення з подальшою обробкою. Застосовується для шпаклювання стін та стель усередині сухих та вологих приміщень, а також монтажу склополотна. Коригування поверхонь після нанесення ґрунтувальних фарб. Підходить для створення поверхонь із рівнем якості Q3 та Q4.

Типи поверхонь під нанесення

Поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні склополотном, флізеліном та іншими подібними оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Очистити поверхню від матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Побілку крейдою та вапном слід повністю видалити. Пильні, сильно поглинаючі та пухкі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. Дефекти з глибиною більше 3 мм зашпаклювати продуктом SUPER-START FILLER.

Нанесення

Вирівнювання поверхні ручним способом: перед застосуванням ретельно перемішати. Нанести за допомогою шпателя будь-якого прийнятного типу. Можливе нанесення спеціальним валиком з наступним розгладжуванням шпателем для ручної чи машинної роботи. Після вологовіддачі або висихання загладити поверхню шпателем, змочуючи водою або відшліфувати сухим способом із застосуванням абразивного матеріалу. Для отримання високоякісної поверхні використовувати бічне світло.

Вирівнювання поверхні механізованим способом: за необхідності розвести шпаклівку на 5-10% водою. На пістолеті зняти фільтри. Використовувати форсунку 0,027-0,043. Тиск близько 150-200 бар. Для рівномірного розподілу по поверхні використовувати шпателя для механізованого нанесення. Відшліфувати машиною для шпаклівки або вручну.

Монтаж склополотна: при необхідності розвести шпаклівку на 5-10% водою, нанести на поверхню за допомогою ручного шпателя, валика або розпилювача шаром близько 3 мм. Межі нанесення повинні відповідати площі, яку можна обробити протягом 30-60 хв. Накласти поверх шпаклівки полотно склополотна. Розгладити металевим шпателем, продавлюючи крізь нього надлишок шпаклівки з поверхні основи. Стики полотна здійснювати стандартними способами. Після монтажу на певній площі, не пізніше ніж через 2-3 години, нанести поверх склополотна фінішний шар шпаклівки вибраним способом. Рекомендована щільність склополотна трохи більше 45 г/м .

З метою збільшення часу висихання та покращення пластичності продукту рекомендується використовувати засіб для уповільнення висихання фарб LONGTIME FTP в об’ємі 0,3-0,6 л на 10 л шпаклівки.

Очищення інструментів

Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлий склад очищується механічним. способом.

Додаткова інформація

Вага

1,6 кг, 4,8 кг, 16 кг

Тех. характеристики

Призначення Вирівнювання поверхонь всередині приміщень
Склад Мінеральні наповнювачі, акрил-стирольна дисперсія, функц. добавки
Розхід 0,6-1,4 кг/м2
Розріджувач Вода
Час висихання при +23 oС

та відносної вологості бл. 60%

Залежно від вологості та товщини шару між шарами 6-12 годин, повне 12-48 годин
Сухий залишок Близько 70%
Щільність Близько 1,6 кг/л
Зберігання Зберігати у закритій тарі у сухому прохолодному місці (вище +5 оC).

Не допускати заморожування!

Гарантійний термін зберігання 24 місяці від дати виготовлення
Упаковка 4,8кг, 16кг, 25кг

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи