Розпродаж!

BEST INTERIOR

Латексна фарба для стін і стель стійка до миття та стирання

206,00 1510,40 

– Класично матова
– Гарна покривна здатність
– Стійка до миття і стирання
– Можливість професійного тонування

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Має хорошу адгезію і легко розподіляється по поверхні, забезпечуючи оптимальну витрату при збереженні високої покривної здатності. Пофарбована поверхня витримує вологе прибирання та миття. Фарба легко наноситься на поверхню, утворює рівне матове покриття, не стікає і швидко висихає. Тонується у світлі і пастельні тони. Екологічно безпечна з нейтральним запахом.

Призначення

Фарбування стель і стін в сухих приміщеннях з невеликим експлуатаційним навантаженням: житлові і громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, офіси. Може застосовуватися в якості ґрунту під фарбу PERFECT INTERIOR.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами що фарбуються.

Попередня підготовка

Пофарбовані поверхні: Очистити поверхню від неміцної фарби що відшаровується, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити 3-5% розчином соди, промити водою і висушити. нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою SUPER FINISH FILLER Ft professional. Раніше пофарбовані фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу що утворився. Для надання повної однорідності по поглинанню, кольору, текстурі, та для маскування деяких дефектів основи поверхню покрити продуктом BASE PAINT Ft professional.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари.За необхідності перший шар фарби можна розбавити чистою водою не більше ніж 10% від обсягу. Фінішний шар фарби наносити нерозбавленим не раніше ніж через 1-2 години після нанесення першого. Температура повітря і поверхні, що фарбується повинна бути в межах від +5 до +28 °C; відносна вологість не більше 80%. При роботі на великих об’ємах, а також при високих температурах рекомендується використовувати сповільнювач висихання LONGTIME Ft professional. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повної зносостійкості покриття досягає через місяць.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення поф арбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття рекомендується використовувати воду, нейтральні та середньої лужності миючі засоби (рН до 9). З свіжо- пофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом 3-4 тижнів, так як при нормальних умовах покриття досягає своєї остаточної твердості тільки через місяць. Якщо необхідно очищати поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки.

Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою.

Високоякісна система оздоблення Ft professional

Заходи безпеки

Фарба нетоксична і пожежобезпечна. Не змішувати з іншими фарбами і органічними розчинниками. Слідувати загальним правилам гігієни праці. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні фарби в очі – промити великою кількістю води. Не вживати їжу або напої під час застосування продукції, після закінчення роботи вимити руки відповідними миючими засобами. Для запобігання нещасних випадків рекомендується використовувати елементарні засоби індивідуального захисту. На фарбу є висновок державної санітарно- епідеміологічної експертизи МОЗ України.

Охорона навколишнього середовища

Не викидати у стоки, водойма або на ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття. На вторинну переробку здавати тільки порожню тару.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 5L, 10L

Колір

Орегон

Тех. характеристики

Призначення Для стін і стель в сухих приміщеннях
Склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) Глибоко матова
Стійкість до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300: 2012) 2 клас стійка до миття (понад 3000 циклів)
Витрата 8-10 м² / л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Разбавлювач Вода
Час висихання при +23оС і відносній вологості 50% Сухий від пилу через 30 хв., можна перефарбовувати через 2-3 год.
Сухий залишок Не менше 61% в залежності від відтінку
Щільність Близько 1,4 кг / л
Вимоги до розпилювача Насадка 0,012-0,016, тиск 120-140 бар, кут розпилення 40-60°
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л; 10 л

Системи оздоблення

Системи оздоблення Ft professional

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи