Розпродаж!

VIPMATT INTERIOR

Латексна фарба для стін та стель стійка до інтенсивного миття та стирання

438,40 3198,40 

– Ідеально матова
– Стійка до інтенсивного миття та стирання
– Надзвичайна покривна здатність
– Неперевершена у нанесенні та використанні

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Легко розподіляється по поверхні, забезпечуючи невелику витрату за збереження високої покривної здатності. Значно збільшений час відкритого висихання дає можливість рівномірно наносити та коригувати матеріал у місцях стиків, отримуючи покриття без дефектів, видимих прибічному світлі. Має необхідні властивості для високоякісного нанесення валиком та розпилювачем. Створює еластичну, стійку до розтріскування та тертя латексну плівку. Придатна для нанесення на проблемні пухкі та гідрофобні поверхні. Пофарбована поверхня витримує інтенсивне вологе прибирання та мийку, делікатну обробку органічними розчинниками (Уайт-Спірит). Фарба утворює довговічне глибоко матове покриття стійке до вигоряння, механічного та мокрого стирання, не розбризкується, не стікає та добре самонівелюється на поверхні, має тиксотропні властивості. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна із нейтральнимзапахом.

Призначення

Фарбування стель та стін у приміщеннях із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, кухні, офіси.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду, пилу. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Для запобігання тріщинам рекомендується використовувати склополотно FIBERGLASS Ft professional. Сформувати гладку поверхню за допомогою шпаклівки SUPER FINISH FILLER Ft professional. Після шліфування шпаклівки залишковий пил ретельно видалити або зв’язати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Для надання повної однорідності по поглинанню, кольору, текстурі, та для маскування деяких дефектів основи поверхню покрити продуктом PRIMER PAINT Ft professional.

Раніше пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близькимза складомдо раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Використовувати PRIMER PAINT Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставраційних роботах необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальної вологості. Використовувати PRIMER Ft professional.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжоприклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати. Наносити валиком, пензлемабо розпилювачемв 1-2 шари. Фарба готова до застосування. При необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Фінішний шар фарби наносити нерозбавленимне раніше як через 1-2 години після нанесення першого. Матеріал тиксотропний – густий, не потребує розведення, оборотно зменшує свою в’язкість при механічному впливі, що робить легким нанесення, запобігає утворенню підтікань, сприяє самонівелюванню матеріалу на поверхні, дозволяючи сформувати ідеально рівномірне покриття. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до +26°C; відносна вологість трохи більше 80%. При роботі на великих об’ємах, а також при високих температурах рекомендується використовувати сповільнювач висихання LONGTIME Ft professional. Покриття набуває остаточного кольору після повного висихання фарби. Повна зносостійкість покриття досягається через місяць.

Очищення інструментів

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за фарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається використання побутових мийних засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів видалити за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів (при цьому можливе пошкодження поверхні і буде потрібне ремонтне фарбування). Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні у малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає залишкової твердості після повної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стін та стель у сухих приміщеннях
склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Час висихання за +23 Ста відносної вологості 50% Сухий від пилу через 30 хвилин, можна перефарбовувати через 1-2 години
Сухий залишок Близько 54% ​​залежно від відтінку
Витрата 8–10 м²/л (витрата фарби залежить від типу та підготовки поверхні)

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи