PERFECT INTERIOR

Латексна фарба для стін і стель особливо стійка до миття та стирання

398,00 2988,00 

– Абсолютно матова
– Підвищена покривна здатність
– Особливо стійка до миття та стирання
– Можливість професійного тонування

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Має високу адгезію і легко розподіляється по поверхні, забезпечуючи малу витрату при збереженні високої покривної здатності. Стійка до вологого прибирання із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів. Фарба максимально комфортно наноситься на поверхню, утворює рівне матове покриття, не стікає та швидко висихає. Тонується у широкій кольоровій гамі. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.

Призначення

Фарбування стін та стель у сухих приміщеннях із середніми експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, спальні, коридори, кухні, офіси.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду, пилу. Крей- дяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Для запобігання тріщинам рекомендується використовувати склополотно FIBERGLASS Ft professional. Сформувати гладку поверхню за допомогою шпаклівки SUPER FINISH FILLER Ft professional. Після шліфування шпаклівки залишковий пил ретельно видалити або зв’язати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Для надання повної однорідності по поглинанню, кольору, текстурі, та для маскування деяких дефектів основи поверхню покрити продуктом BASE PAINT Ft professional.

Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Використовувати BASE PAINT Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставраційних роботах необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальної вологості. Використовувати BASE PAINT Ft professional.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжоприклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. При необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Під час розведення температура води повинна відповідати температурі фарби. При нанесенні валиком другий шар фарби застосувати не раніше ніж через 3 години після нанесення першого в нерозведеному вигляді. При роботі гідродинамічним розпиленням рекомендується розведення фарби водою до 5%, використовувати сопла 0,010-0,014, тиск 110-130 бар (для FFLP). Фарбу наносити в 2 шари «мокрим по мокрому». Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до +26°C; відносна вологість не більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повна зносостійкість покриття досягає через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою PERFECT INTERIOR, рекомендується застосовувати цю ж фарбу.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом і миючим засобом.

Догляд за пофарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається використання побутових мийних засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів видалити за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів (при цьому можливе пошкодження поверхні і буде потрібне ремонтне фарбування). Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні у малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає залишкової твердості після повної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

 

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 5L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стін і стель в сухих приміщеннях
Склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) Глибоко матова
Стійкість до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300: 2012) 2 клас стійка до миття
Витрата 9-11 м² / л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Разбавлювач Вода
Час висихання при +23оС і відносній вологості 50% Сухий від пилу через 30 хв., можна перефарбовувати через 1-2 год.
Сухий залишок Близько 60% в залежності від відтінку
Щільність Близько 1,5 кг / л
Вимоги до розпилювача Насадка 0,010-0,014, тиск 110-130 бар, кут розпилення 40-60°
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л ; 3 л ; 10 л

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи