АКЦІЯ

SKYLINE INTERIOR

Антиблікова фарба що миється для стель

1038,40 2958,40 

– Глибоко матова стійка до миття
– Приховує локальні підфарбування та дефекти
– Уповільнений час висихання
– Висока покривна здатність

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Тиксотропна фарба на водній основі легко рівномірно наноситься на поверхню, утворює однорідне оксамитове глибоко-матове покриття, не стікає і має високу покриваність. Так як фарба має навмисно збільшений час висихання і хорошу здатність самонівелюватися на поверхні, досягається абсолютно рівномірне, без смуг і плям покриття, що має антивідблиск ефект. На глибоко-матовій поверхні, що практично не відображає світло, не помітні сліди ремонтних локальних підфарбувань. Спеціальні властивості фарби дають можливість високоякісно забарвлювати великі площі стель, стін з інтенсивним панорамним світлом. Пофарбована поверхня витримує вологе прибирання та миття із застосуванням побутових миючих засобів. Тонується в світлі та пастельні тони.

Призначення

Фарба призначена для декоративно-захисного покриття поверхонь стелі та стін у сухих приміщеннях з різним експлуатаційним навантаженням: зали, спальні, дитячі кімнати, офісні будівлі, готелі, навчальні заклади, торгові центри, місця громадського харчування тощо.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами. Уникати нанесення фарби на шпаклівку Semin SJ без використання грунтів, що стабілізують.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, відкладень солі, жирних плям, бруду, пилу, плісняви, грибків. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини та вибоїни заповнити шпаклівкою, що підходить для даної поверхні. Для кращої адгезії, надання міцності, зв’язування залишкового пилу та вирівнювання поглинання загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. Перед фарбуванням витримати поверхню у повній відповідності до рекомендацій виробника матеріалу. Сильно поглинаючі, різні за складом та кольором поверхні рекомендується загрунтувати 1 шаром фарби SKYLINE INTERIOR, розведеною до 10% водою.

Раніше пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставраційних роботах необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальної вологості.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжоприклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. При необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Другий шар фарби наносити не раніше ніж через 2 години після нанесення першого в залежності від температури та вологості в нерозведеному вигляді. При нанесенні фарби гідродинамічним розпилюванням рекомендується розведення фарби водою не більше 5%. Використовувати сопла 0,010-0,014, тиск 90-120 бар. У зв’язку з навмисне уповільненим часом висихання, уникати «переливу» матеріалу на поверхні, що погано вбирають. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +10 до +26 °C; відносна вологість трохи більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повної зносостійкості покриття досягає за місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою SKYLINE INTERIOR, рекомендується застосовувати цю ж фарбу.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за фарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається використання побутових мийних засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів удаляти за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів (при цьому можливе пошкодження поверхні і буде потрібне ремонтне фарбування). Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні у малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає кінцевої твердості після повної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стель та стін у сухих приміщеннях
Склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) 1, глибоко матова
Стійкість до мокрого стирання

(ДСТУ EN 13300:2012)

1 клас, стійка до миття (понад 10 000 циклів)
Витрата 8–10 м²/л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Розріджувач Вода
Час висихання при +23оС

і відносній вологості 50%

Сухий від пилу через 1 год., можна перефарбовувати через 2-3 год.
Колір Білий
Робочі інструменти Пензлик, валик, розпилювач
Вимоги до розпилювача Сопло 0,010-0,014 тиск 90-120 бар,

розведення водою не більше 5%

Сухий залишок Не менше 62% залежно від відтінку
Щільність Близько 1,47 кг / л
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оС).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л; 3 л; 10 л

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документы

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи