PRINCE INTERIOR

Фарба з антимікробним захистом поверхні

1988,00 5788,00 

– Із захистом від патогенних мікроорганізмів
– Модифікована наночастинками срібла
– Акрилова з високою міцністю
– Особлива покривна здатність

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Тиксотропна акрилова фарба елітного класу на водній основі легко наноситься на поверхню, утворює однорідне глибокоматове покриття, не стікає і має високу покривну здатність. Має мінімізований вміст ЛОС та інших шкідливих для здоров’я речовин. Завдяки унікальним технологіям з використанням наночастинок срібла утворює покриття із довготривалим антимікробним захистом. Фарба має хорошу здатність самонівелюватися на поверхні, формуючи абсолютно рівномірне, без смуг та плям покриття. Використання акрилового зв’язуючого забезпечує довговічну експлуатацію поверхні при підвищених навантаженнях, збереження насиченості кольорів при дії УФ. Пофарбована поверхня витримує інтенсивне вологе прибирання та мийку із застосуванням побутових миючих засобів. Тонується у широкій кольоровій гамі.

Призначення

Фарба призначена для декоративно-захисного покриття поверхонь стель та стін у сухих приміщеннях із середнім та високим експлуатаційним навантаженням: зали, спальні, дитячі кімнати, офісні будівлі, готелі, навчальні заклади, торгові центри, місця громадського харчування та масового скупчення людей. Антимікробний захист поверхні підвищує цінність продукту там, де можливе попадання мікроорганізмів на поверхню.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблю-вальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду, пилу. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Для запобігання тріщинам рекомендується використовувати склополотно FIBERGLASS Ft professional. Сформувати гладку поверхню за допомогою шпаклівки SUPER FINISH FILLER Ft professional. Після шліфування шпаклівки залишковий пил ретельно видалити або зв’язати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Для надання повної однорідності по поглинанню, кольору, текстурі, та для маскування деяких дефектів основи поверхню покрити продуктом PRIMER PAINT Ft professional.

Раніше пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Ви-

користовувати PRIMER PAINT Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставраційних роботах необ-хідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальної вологості. Використовувати PRIMER PAINT Ft professional.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжоприклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. За необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Під час розведення температура води повинна відповідати температурі фарби. Другий шар фарби наносити не раніше ніж через 3 години після нанесення першого в залежності від температури та вологості в нерозведеному вигляді. При нанесенні фарби гідродинамічним розпорошенням рекомендується використовувати сопла сопла 0,010-0,014, тиск 110-130 бар, розведення водою приблизно 5%. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +10 до+26°C; відносна вологість не більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повна зносо-стійкість покриття досягає через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованої фарбою PRINCE INTERIOR, рекомендується застосовувати цю ж фарбу.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за фарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається

використання побутових мийних засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів видаляти за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів (при цьому можливе пошкодження поверхні і буде потрібне ремонтне фарбування). Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні у малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає кінцевої твердості після повної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стін і стель в сухих приміщеннях
Склад Акрилова дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012) Глибоко матова
Стійкість до мокрого стирання (ДСТУ EN 13300:2012) 1 клас, стійка до миття
Витрата 8-10 м²/л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)
Розріджувач Вода
Час висихання при +23°С і відносній вологості 50% Сухий від пилу через 2 год., можна перефарбовувати через 3 год.
Робочі інструменти Пензлик, валик, розпилювач
Щільність Близько 1,3 кг / л
Вимоги до розпилювача Насадка 0,010-0,014, тиск 110-130 бар, вода 5%, кут розпилення 40-60°
Зберігання Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC). Не допускати заморожування фарби!
Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 3 л; 10 л

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи