ULTRAWHITE INTERIOR

Латексна фарба для стін та стель у приміщеннях з невеликим експлуа- таційним навантаженням

338,00 988,00 

– Білосніжна
– Чудова покривна здатність
– Висока паропроникність
– Сприяє здоровому мікроклімату у приміщенні

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Має хорошу адгезію і легко розподіляється по поверхні, забезпечуючи оптимальну витрату при збереженні високої покривної здатності. Фарба утворює рівне матове покриття, не розбризкується, не стікає та швидко висихає. Тонується в світлі та пастельні тони. Екологічно безпечна із нейтральним запахом. Відмінно підходить для новобудов – володіючи високою паропроникністю, забезпечує дифузійне відведення назовні залишкової вологи з будівельних конструкцій, знижуючи ймовірність деформації пофарбованої поверхні.

Призначення

Фарбування стель та стін у сухих приміщеннях з невеликим експлуатаційним навантаженням: житлові та гро- мадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, офіси.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схо- жими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Раніше пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Використовувати BASE PAINT Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставра- ційних роботах необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальної вологості. Вико- ристовувати BASE PAINT Ft professional.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжо- приклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. Фарба готова до застосування. При необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Фінішний шар фарби наносити нерозбавленим не раніше ніж через 1-2 години після першого нанесення. При нанесенні фарби гідродинамічним розпиленням рекомендується розведення фарби водою до 10%, використовувати сопла 0,014 – 0,016 тиск 120-140 бар (для FFLP). Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +5 до +26°C; відносна вологість трохи більше 80%. При роботі на великих об’ємах, а також при високих температурах рекомендується використовувати сповільнювач висихання LONGTIME Ft professional. Покриття набуває остаточного кольору після повного висихання фарби. Повна зносостійкість покриття досягається через місяць.

Очищення інструментів

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за фарбованою поверхнею

Очищення фарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Зі свіжопофарбованою поверхнею слід поводитися обережно протягом 3-4 тижнів, оскільки за нормальних умов покриття досягає своєї остаточної твердості лише через місяць. Якщо необхідно очистити поверхню раніше цього терміну, рекомендується легке очищення м’якою вологою тканиною, уникаючи натирання. Не використовуйте органічні розчинники, абразивні засоби для чищення, а також жорсткі губки і щітки. Сильне тертя може зробити поверхню глянсовою.

Додаткова інформація

Фасовка

3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення Для стін та стель у сухих приміщеннях
склад Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки
Час висихання за +23 Ста відносної вологості 50% Сухий від пилу через 30 хвилин, можна перефарбовувати через 1-2 години
Сухий залишок Близько 62% залежно від відтінку
Витрата 7–9 м²/л (витрата фарби залежить від типу та підготовки поверхні)

Системи оздоблення

Системи оздоблення
Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи