PROTECTOR INTERIOR

Вологостійка латексна фарба для стін та стель

448,00 3388,00 

– Перешкоджає утворенню плісняви та грибка
– Рекомендована для вологих приміщень
– Особливо стійка до миття та стирання
– Стійка до розтріскування

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Опис

Властивості продукту

Має високу адгезію і легко розподіляється по поверхні. Особливо стійка до вологого стирання та миття із застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів. Містить біоцидні добавки, які пригнічують розвиток мікроорганізмів (цвілі та грибків) на поверхні лакофарбової плівки. Фарба паропроникна та вологостійка, добре наноситься на поверхню, утворює рівне матове покриття, не стікає та швидко висихає. Тонується у широкій гамі кольорів. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.

Призначення

Фарбування стін та стель у приміщеннях з підвищеною вологістю та високими експлуатаційними вимогами, а також там, де потрібне часте вологе прибирання, у тому числі з використанням миючих та дезінфікуючих засобів: ванні кімнати, кухні, коридори, сходові клітини, житлові та офісні приміщення, на підприємствах харчової промисловості та громадського харчування, у школах, дитячих садках, лікарнях.

Типи поверхонь під фарбування

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні скловолокнистими, рельєфними шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами. Допускається фарбування оцинкованого, чорного металу, каменю та дерева після відповідної підготовки поверхні з використанням спеціальних ґрунтів.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду, пилу. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Для запобігання тріщинам рекомендується використовувати склополотно FIBERGLASS Ft professional. Сформувати гладку поверхню за допомогою шпаклівки SUPER FINISH FILLER Ft professional. Після шліфування шпаклівки залишковий пил ретельно видалити або зв’язати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Для надання повної однорідності по поглинанню, кольору, текстурі, та для маскування деяких дефектів основи поверхню покрити продуктом PRIMER PAINT Ft professional.

Раніше пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, масла, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни закласти ремонтним розчином, близьким за складом до раніше використаного. Раніше пофарбовані алкідною і масляною фарбою поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Використовувати PRIMER PAINT Ft professional. При нанесенні поверх старої фарби, та при реставраційних роботах необхідно на невеликій ділянці поверхні перевірити сумісність покриттів.

Фанера, ДВП, ДСП, дерево всередині будівель: очистити від пилу, бруду, жирних плям, смоли, грибків, лишайників, плісняви. Обробити антисептиком. Висушити деревину до 18-20% максимальноївологості. Використовувати PRIMER PAINT Ft professional.

Шпалери під фарбування: повинні бути повністю висушені. Мінімальний термін для просушування свіжоприклеєних шпалер 24 години.

Фарбування

Фарбу ретельно перемішати перед застосуванням. Наносити валиком, пензлем або розпиленням в 1-2 шари. За необхідності перший шар фарби можна розбавити водою не більше 10% від об’єму. Під час розведення температура води повинна відповідати температурі фарби. Другий шар фарби наносити не раніше ніж через 3 години після нанесення першого в залежності від температури та вологості в нерозведеному вигляді. При нанесенні фарби гідродинамічним розпиленням рекомендується використовувати сопла 0,010-0,014, тиск 120- 130 бар, розведення водою приблизно 5%. Температура повітря і поверхні, що фарбується, повинна бути в межах від +10 до +26°C; відносна вологість не більше 80%. Покриття набуває остаточного кольору після висихання фарби. Повна зносостійкість покриття досягає через місяць. Для ремонтного фарбування поверхні, пофарбованоїфарбою PROTECTOR INTERIOR, рекомендується застосовувати цю ж фарбу.

Очищення інструменту

Видалити залишки фарби з інструменту, після чого промити водою або миючим засобом. Сліди підсохлої фарби з інструменту можна видалити механічним шляхом та миючим засобом.

Догляд за фарбованою поверхнею

Очищення пофарбованої поверхні рекомендується здійснювати губкою або м’якою тканиною. Для миття допускається використання побутових мийних засобів. Свіжі плями від олії та тваринних жирів видалити за допомогою рідких миючих засобів, що містять ПАР. Для зняття бітуму та слідів від гуми можна використовувати жорсткий бік губки із застосуванням миючих засобів (при цьому можливе пошкодження поверхні і буде потрібне ремонтне фарбування). Перед нанесенням перевірити обраний миючий засіб на пофарбованій поверхні у малопомітному місці. Після очищення залишки миючих засобів необхідно змити з пофарбованої поверхні чистою водою. Слід пам’ятати, що пофарбована поверхня досягає кінцевоїтвердості після повної полімеризації плівки протягом 3-4 тижнів.

 

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 3L, 10L

Тех. характеристики

Призначення

Для стін та стель у приміщеннях з підвищеною вологістю

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, пігменти, функціональні добавки

Ступінь глянцю (ДСТУ EN 13300:2012)

Глибоко матова

Стійкість до мокрого стирання

(ДСТУ EN 13300:2012)

1 клас, стійка до миття

Витрата

8-10 м²/л (витрата фарби залежить від типу і підготовки поверхні)

Розріджувач

Вода

Час висихання за +23oС

і відносній вологості 50%

Сухий від пилу через 1 год., можна перефарбовувати через 2-3 год.

Сухий залишок

Не менше 50% залежно від відтінку

Щільність

Близько 1,2 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Вимоги до розпилювача

Насадка 0,010-0,014, тиск 120-130 бар, вода 5%, кут розпилення 40-60°

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1 л; 3 л; 10 л

Системи оздоблення

Системи оздоблення

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи