ELYSIUM DECOLINE

Декоративна фарба з перламутровим ефектом заломлення

1188,00 4888,00 

– З ефектом отточенто від шовковистого до глибокого мату
– Імітує шовкові і оксамитові тканини
– Стійка до миття
– З високою паропроникністю

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Паропроникне декоративне покриття на основі перламутрових пігментів, восків та спеціальних добавок, створене за унікальними рецептурами. Дозволяє отримувати різні декоративні ефекти як в античному, так і в сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює оптичний ефект заломлення світла від шовковистого до глибокого мату, імітуючи шовкові та оксамитові тканини. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна з нейтральним запахом.

Призначення

Призначена для створення унікальних ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.

Типи поверхонь під нанесення

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Крейдяний та вапняний побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. При необхідності поверхню знежирити, промити водою і висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти шпатівкою. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Нанесення

ELYSIUM ANTICO OTTOCENTO: нанести ELYSIUM DECOLINE шпателем середнього розміру з нержавіючої сталі так, щоб покрити фарбою всю поверхню. Через деякий час пройтися шпателем нанесеним продуктом, розгладжуючи в різних напрямках, для отримання ефекту ANTICO. Допускається розведення чистою водою до 10%. ELYSIUM IMPRESSION: валиком з коротким ворсом або розпиленням нанести один-два шари фарби ELYSIUM DECOLINE, розведеної на 20-50% чистою водою (перерва між шарами – 6-8 годин). Після висихання приступити до декоративної обробки фарбою PERFECT INTERIOR за допомогою тампона/морської губки, використовуючи той же колір, що і для підкладки.

ELYSIUM LASUR: так само декоративну фарбу можна наносити розведеною від 10% до 50% чистою водою на текстурні шпалери, що фарбуються, і декоративні штукатурки для додаткового ефекту напівпрозорого перламутрового акценту рельєфності. Для подальшої експлуатації поверхонь у приміщеннях з екстремальними навантаженнями, рекомендується нанести на пофарбовану поверхню акриловий лак потрібного блиску.

Очищення інструментів

Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлий склад очищається механічно.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 5L

Тех. характеристики

Призначення Декоративне та захисне покриття всередині приміщень
склад Акрил-стирольна дисперсія, перламутрові пігменти, функціональні добавки, вода
Колір Тонується
Витрата 5-10 м2 / л в один шар залежно від техніки нанесення
Розріджувач Вода
Час висихання при +23 о С

та відносної вологості 50%

6 годин один шар до перефарбування, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів
густина Близько 1,15 кг/л
Зберігання Зберігати у закритій тарі у сухому прохолодному місці (вище +5 ° C).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л

Документи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи