MARBLE DECOLINE

Штукатурка марморіно-ефект зрізу мармуру і природного каменю

438,00 3288,00 

– Глибокий ефект зрізу каменю з поліруванням;
– Легко наноситься і моделюється;
– Висока зносостійкість;
– Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту
Паропроникне декоративне покриття на основі акрилових смол, натурального подрібненого мармуру, мінеральних наповнювачів та спеціальних добавок, дозволяє відтворити красу оздоблення італійської епохи Відродження та отримати ефекти у сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює імітацію зрізу мармуру та природного каменю з можливістю полірування. Приховує незначні недоліки поверхні. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.
Призначення
Призначена для захисту поверхонь та створення унікальних декоративних ефектів усередині та зовні приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси, фасади. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.
Типи поверхонь під нанесення
Нові чи раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні склополотном, флізеліном та іншими подібними оздоблювальними матеріалами.
Попередня підготовка
Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від нетривкого матеріалу, що відшаровується, бруду і кіптяви. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою
SUPER-FINISH FILLER Ft professional.
Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти
шпаклівкою SUPER-FINISH FILLER Ft professional. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився.
Сильно поглинаючі та «мелящі» поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional.
Нанести макловицею або валиком середнього ворсу адгезійну ґрунтовку QUARTZ PRIMER Ft professional.
Нанесення
Затонувати у потрібний колір. За необхідності розбавити водою не більше 10%. Ретельно перемішати. Нанести перший шар MARBLE DECOLINE шпателем великого або середнього розміру з нержавіючої сталі рівномірно розподіляючи по поверхні. Приблизно через 8 годин нанести другий шар MARBLE DECOLINE:
GROSS MARMORINO -суцільним покриттям з невеликим хаотичним рельєфом, виступи якого можна заполірувати після висихання. Особливу глибину та вишуканість покриття надасть використання продукту FINITURA DECOLINE Ft professional, затонованого у потрібний колір. Додаткового захисту та водовідштовхування можна досягти за допомогою продукту WAX DECOLINE Ft professional.
GROTTO MARMORINO – локальними мазками, які потрібно злегка пригладити у міру висихання. Особливу
глибину та вишуканість покриття надасть використання продукту WAX DECOLINE Ft professional, затонованого в потрібний колір.
Отриманий результат можна прикрасити малюнком з використанням трафарету або іншої техніки з можливістю полірування частин після висихання.
Продукти FINITURA DECOLINE Ft professional та WAX DECOLINE Ft professional наносити відповідно до рекомендацій виробника до цих матеріалів.
Очищення інструменту
Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлі залишки очищаються механічно.
www.ftpro.org

Додаткова інформація

Вага

1,5 кг, 15 кг

Тех. характеристики

Призначення

Декоративне та захисне покриття всередині та зовні приміщень

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, мармуровий наповнювач, функціональні добавки, вода

Колір

Тонується у широкій колірній гамі

Розхід

0,6 – 1,5 кг/ мв 1-2 шари в залежності від техніки нанесення

Розріджувач

Вода

Час висихання при +23оС

і відносній вологості бл. 60%

8 годин один шар, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів

Сухий залишок

Близько 80%

Щільність

Близько 1,45 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1,5 кг; 15 кг

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи