АКЦІЯ

FINITURA DECOLINE

Декоративне покриття з ефектом полірованого каменю

587,99 2288,00 

– Для створення художніх ефектів
– Для покриття текстурних штукатурок
– Полірування з глибоким малюнком
– Імітація мармурових фактур

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис


Властивості продукту
Паропроникне допоміжне декоративне покриття на основі акрилових смол та спеціальних добавок. Для створення гладких глянсових поверхонь з ефектом “рваного каменю”, італійського мармуру, зрізу гірської породи або художніх ефектів на камені. Імітує оригінальні техніки модерну та оздоблення італійської епохи Відродження усередині будівлі. Легко полірується, створюючи тривимірний ефект. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.
Призначення
Дозволяє, попередньо створивши ефект каменю будь-якою штукатуркою з колекції DECOLINE, надати йому суцільну або локальну гладку поверхню, з глибоким тривимірним ефектом мармуру або зрізу іншого каменю з подальшим поліруванням. Призначена для створення унікальних художніх ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами житлові та громадські приміщення:дитячі кімнати, спальні вітальні, коридори офіси, Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.
Типи поверхонь під фарбування
Нові чи раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні склополотном, флізеліном та іншими подібними оздоблювальними матеріалами.
Попередня підготовка
Найбільш підходящою основою для нанесення слугуватимуть штукатурки MARBLE DECOLINE, MOONROCK DECOLINE або інший подібний продукт, що імітують поверхню грубого каменю. Свіжонанесена штукатурка повинна бути висушена відповідно до рекомендацій виробника. Стару мінеральну поверхню очистити від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Рихлі та сильно всмоктуючі основи загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.
Нанесення
FINITURA DECOLINE – Продукт готовий для використання. Затонувати у потрібний колір. При необхідності розбавити водою не більше 5%. Ретельно перемішати. Нанести FINITURA DECOLINE шпателем малого або середнього розміру з нержавіючої сталі в 1-2 шари “на здир”, різно-спрямованими мазками на поверхню штукатурки MARBLE DECOLINE з невеликим рельєфом. Після вологовіддачі або повного висихання обробити поверхню шпателем у різних напрямках, що призведе до прояву глибокого малюнка полірованого каменю та створить на виступаючих частинах глянсову поверхню.
АRT FINITURA – При нанесенні матеріалу FINITURA DECOLINE локальними ділянками створюється ефект “рваного каменю”. У такий спосіб імітується і слід від розпилювання гірської породи. Під час роботи з продуктом можливе використання трафаретів та інших оригінальних технік. Трафаретний малюнок слід нанести, дати йому висохнути і потім заполірувати металевим шпателем.
Після повного висихання, не раніше ніж через 24 години, для посилення глянсового ефекту та надання поверхні додаткової стійкості до миття, можна покрити поверхню продуктом WAX DECOLINE. Після повного висихання не раніше ніж через 8 годин рекомендується відполірувати поверхню із застосуванням насадки з натуральної вовни.
Очищення інструменту
Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлі залишки очищаються механічно.
www.ftpro.org

Додаткова інформація

Вага

1,5 кг, 7,5 кг

Тех. характеристики

Призначення

Декоративне та захисне покриття всередині приміщень

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, мармуровий наповнювач, функціональні добавки, вода.

Колір

Тонується

Розхід

0,2 – 0,5 кг/м2 в 1-2 шари в залежності від техніки нанесення

Розріджувач

Вода

Час висихання при +23оС

і відносній вологості бл. 60%

6-12 годин один шар, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів

Сухий залишок

Близько 65%

Щільність

Близько 1,5 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1,5 кг; 7,5 кг

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи