PARADISE DECOLINE

Декоративна фарба з ефектом оксамитової тканини

1088,00 4488,00 

– Імітує вельветові та античні велюрові тканини;
– З перламутровим та текстурним ефектом;
– Стійка до миття;
– З високою паропроникністю.

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Паропроникне декоративне покриття на основі перламутрових пігментів, кварцових наповнювачів, восків та спеціальних добавок, створене за унікальними рецептурами. Дозволяє отримувати різні декоративні ефекти як в античному, так і сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює оптичний ефект заломлення світла від шовковистого до глибокого матюка з легкою текстурою на поверхні, імітуючи вельветові, велюрові тканини. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна з нейтральним запахом.

Призначення

Призначена для створення унікальних ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.

Типи поверхонь під нанесення

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Крейдяний та вапняний побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. При необхідності поверхню знежирити, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти шпаклівкою. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Поверхня має бути міцною та однорідною. Підготувати основу, завдавши розпиленням або валиком середнього ворсу в 1 або 2 шари фарбу PERFECT INTERIOR, затоновану в потрібний колір.

Нанесення

PARADISE VELVET TEXTURE: нанести PARADISE DECOLINE середнім шаром, одночасно створюючи на поверхні хаотичний малюнок площиною пластикової або металевої прасування. Через деякий час пройтися чистою гладилкою, злегка торкаючись поверхні. Допускається розведення чистою водою до 10%.

PARADISE VELVET PRINT: валиком із середнім ворсом або розпилювачем нанести два шари фарби PERFECT INTERIOR, затоновану в потрібний колір. Після висихання приступити до декоративної обробки за допомогою тампона/морської губки, використовуючи продукт PARADISE DECOLINE відповідного кольору. Допускається розведення чистою водою до 30%. Для подальшої експлуатації поверхонь у приміщеннях з екстремальними навантаженнями рекомендується нанести на поверхню акриловий лак потрібного блиску.

Очищення інструментів

Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлий склад очищається механічно.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 5L

Тех. характеристики

Призначення Декоративне та захисне покриття всередині приміщень
склад Акрил-стирольна дисперсія, перламутрові пігменти, кварцові наповнювачі, віск, функціональні добавки, вода
Колір Тонується
Витрата 5-10 м2 / л в один шар залежно від техніки нанесення
Розріджувач Вода
Час висихання при +23 о С

та відносної вологості 50%

6 годин один шар до перефарбування, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів
густина Близько 1,15 кг/л
Зберігання Зберігати у закритій тарі у сухому прохолодному місці (вище +5 ° C).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л

Документи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи