WAX DECOLINE

ВІСК ВОДОРОЗЧИННИЙ ДЛЯ ДЕКОРАТИВНО-ЗАХИСНОГО ОЗДОБЛЕННЯ ШТУКАТУРОК

798,00 

– Для внутрішніх та зовнішніх робіт
– Водовідштовхуючий стійкий до миття
– З матовим та глянсовим ефектом
– Тонується у широкій кольоровій гамі

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту
Водорозчинний декоративний матеріал на основі синтетичних восків та спеціальних добавок, створений за унікальними рецептурами. Використовується як фінішне покриття для декоративних та інших мінеральних поверхонь з метою надання їм різних художніх ефектів, полірування, акценту рельєфу та захисту від зовнішніх факторів. Має сильний водовідштовхуючий ефект при високій паропроникності. Тонується у широкій кольоровій гамі.
Призначення
Призначений для роботи всередині та зовні приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: фасадні та інтер’єрні штукатурки, житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.
Типи поверхонь під фарбування
Мінеральні поверхні типу полімерних, гіпсових штукатурок і шпаклівок, природний та штучний камінь, декоративні продукти з колекції DECOLINE Fт professional, а також поверхні обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.
Попередня підготовка
Очистити поверхню від матеріалу, що відшаровується, бруду, пилу, кіптяви, жиру, крейди, вапна. Нерівномірно поглинаючі і подрібнювальні поверхні заґрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional.
Нанесення
Матеріал ретельно перемішати. За потреби затонувати в потрібний відтінок. Для отримання різних декоратив-них ефектів допускається розведення матеріалу до 10% водою. При використанні WAX DECOLINE для
водовідштовхувального ефекту рекомендується наносити продукт без розведення в 1-3 шари, з інтервалом приблизно 3-4 години. Матеріал можна наносити шпателем, кельмою з нержавіючої сталі, пензлем, валиком, розпилювачем, малярною рукавицею, губкою та тканиною. Інструмент та техніка нанесення використовується залежно від поставленого завдання. WAX DECOLINE розподілити на поверхні тонким шаром та дати висохнути.
За необхідності надання блиску матеріал можна заполірувати через 24 години після нанесення (при температурі 18-20°С та вологості близько 70% час висихання складає 24 години.). Для полірування можна
використовувати м’яку ганчірку або полірувальну машину з вовняною або повстяною насадкою. Витрата матеріалу може становити: 1л на 8-12 м2 на фактурній поверхні типу MARBLE DECOLINE Ft professional або 1л на 12-15 м2 на гладкій поверхні типу VENETSIYA DECOLINE Ft professional. Рекомендується не піддавати оброблені WAX DECOLINE поверхні інтенсивному миттю протягом 3-4 тижнів з моменту нанесення продукту.
Очищення інструменту
Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлі залишки очищаються механічно.
www.ftpro.org

Додаткова інформація

Фасовка

1L

Тех. характеристики

Призначення

Декоративне та захисне покриття всередині та зовні приміщень

Склад

Акрилова емульсія, функціональні добавки, віск

Колір

Тонується у широкій колірній гамі

Витрата

8-15 м2/л в один шар в залежності від техніки нанесення

Розріджувач

Вода

Час висихання при +23оС

і відносній вологості бл. 60%

8 годин один шар, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів

Сухий залишок

Близько 25%

Щільність

Близько 0,97 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1 л

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи