OLDSTONE DECOLINE

Декоративна штукатурка для моделювання рельєфних картин та каменю

348,00 2888,00 

– Для створення текстурних декорів
– Ефект грубо обтесаного каменю
– Легко наноситься та моделюється
– Створює паропроникне покриття

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту
Паропроникне декоративне покриття на основі водорозчинних акрилових смол і мінеральних наповнювачів. Дозволяє відтворити красу оздоблення італійської епохи Відродження та отримати ефекти у сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює імітацію грубого природного каменю, дозволяє моделювати різні текстури, рельєфні картини, використовувати трафарети. Приховує дрібні та середні дефекти поверхні. На
значному шарі не розтріскується і не самонівелюється. Тонується у пастельні тони. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.
Призначення
Призначена для захисту поверхонь та створення унікальних декоративних ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.
Типи поверхонь під фарбування
Нові чи раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні склополотном, флізеліном та іншими подібними оздоблювальними матеріалами.
Попередня підготовка
Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від нетривкого матеріалу, що відшаровується, бруду і кіптяви. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою SUPER-FINISH FILLER.
Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти шпаклівкою SUPER-FINISH FILLER. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився.
Сильно поглинаючі та «мелящі» поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER. Нанести макловицею або валиком середнього ворсу адгезійну ґрунтовку QUARTZ PRIMER.
Нанесення
Затонувати у потрібний колір. За необхідності розбавити водою не більше 10%. Ретельно перемішати. Нанести перший шар OLDSTONE шпателем великого або середнього розміру з нержавіючої сталі рівномірно розподіляючи по поверхні. Не раніше, ніж через 12 годин приступити до нанесення другого моделюючого шару:

Додаткова інформація

Вага

1,5 кг, 15 кг

Тех. характеристики

Призначення

Декоративне та захисне покриття всередині приміщень

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, мармуровий наповнювач, функціональні добавки, вода.

Колір

Тонується

Розхід

1 – 2 кг/м2 в 1-2 шари в залежності від техніки нанесення

Розріджувач

Вода

Час висихання при +23оС

і відносній вологості бл. 60%

8-12 годин один шар, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів

Сухий залишок

Близько 80%

Щільність

Близько 1,5 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1,5 кг; 15 кг

Документи

Технічний опис

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи