VENETSIYA DECOLINE

ВЕНЕЦІАНСЬКА ШТУКАТУРКА -ПОЛІРОВАНА ПОВЕРХНЯ МАРМУРУ

588,00 4388,00 

– Глибокий ефект із прожилками каменю
– Легко наноситься та полірується
– Створює паропроникне покриття
– Стійка до миття після восковування

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту
Паропроникне декоративне покриття на основі акрилових смол, натуральної мармурової пудри та спеціальних добавок, дозволяє відтворити красу обробки мармуром італійської епохи Відродження та отримати ефекти в сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює імітацію зрізу мармуру з глибоким ефектом малюнка каменю та можливістю дзеркального полірування. Тонується у широкій кольоровій гамі. Екологічно безпечна із нейтральним запахом.
Призначення
Призначена для створення унікальних ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатацій-ними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є деко-ративним та захисним покриттям поверхонь.
Типи поверхонь під фарбування
Нові чи раніше пофарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні склополотном, флізеліном та іншими подіб-ними оздоблювальними матеріалами.
Попередня підготовка
Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від нетривкого матеріалу, що відшаровується, бруду і кіптяви. Крейдяну та вапняну побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою SUPER-FINISH FILLER Ft professional.
Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. За необхідності поверхню знежирити, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти шпаклівкою SUPER-FINISH FILLER Ft professional. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Сильно поглинаючі та «мелящі» поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER Ft professional. Поверхня має бути міцною та однорідною з високою якістю підготовки. Нанести розпиленням або валиком середнього ворсу в 1 або 2 шари фарбу PERFECT INTERIOR Ft professional, затоновану в потрібний колір.
Нанесення
CLASSICAL VENETSIYA: Затонувати у потрібний колір. За необхідності розбавити водою трохи не більше 10%. Ретельно перемішати. Нанести VENETSIYA DECOLINE шпателем середнього розміру з нержавіючої сталі в 2-3 шари. При нанесенні першого шару створіть свій оригінальний малюнок із незначних напливів, який згодом виявиться мармуровим ефектом. Другий шар можна наносити не раніше ніж через 3 години тонкими мазками одночасно виконуючи полірування поверхні. Через деякий час додатково обробити поверхню шпателем у різних напрямках, посилюючи прояв мармурових прожилок. Для створення спеціальних ефектів допускається використання матеріалу з різними відтінками кольорів і нанесення трафаретного малюнка, як між шарами, так і по готовій поверхні.
Після повного висихання, не раніше, через 24 години, для посилення ефекту мармуру, а також глянсового ефекту і надання поверхні додаткової стійкості до миття рекомендується покрити поверхню продуктом WAX DECOLINE Ft professional. Віск наноситься тонким шаром різноспрямованими рухами металевим шпателем. Після повного висихання, не раніше, ніж через 8 годин, рекомендується відполірувати поверхню із застосуванням насадки з натуральної вовни.
Очищення інструменту
Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлі залишки очищаються механічно.
www.ftpro.org

Додаткова інформація

Вага

1,5 кг, 7,5 кг, 15 кг

Тех. характеристики

Призначення

Декоративне та захисне покриття всередині приміщень

Склад

Акрил-стирольна дисперсія, мармурова пудра, функціональні добавки, вода

Колір

Тонується у широкій колірній гамі

Розхід

0,5 – 0,7 кг/ м2 в 1-2 шари в залежності від техніки нанесення

Розріджувач

Вода

Час висихання при +23оС

і відносній вологості бл. 60%

4-6 годин один шар, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів

Сухий залишок

Близько 70%

Щільність

Близько 1,5 кг/л

Зберігання

Зберігати в закритій тарі в сухому прохолодному місці (вище +5оC).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання

24 місяці з дати виробництва

Упаковка

1,5 кг; 7,5 кг; 15 кг

Документи

Технічний опис
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи