SANDSTAR DECOLINE

Декоративна фарба з тривимірним ефектом перламутрових піщаних розсипів

988,00 4388,00 

– З перламутровим заломленням та піщаним текстурним 3D ефектом;
– Використання різних технік дозволяє створити різні малюнки;
– Стійка до миття;
– Легка у нанесенні.

Артикул: Невідомо Категорія:

Опис

Властивості продукту

Паропроникне декоративне покриття на основі перламутрових пігментів, восків, кварцових піщин та спеціальних добавок, створене за унікальними рецептурами. Дозволяє отримувати різні декоративні ефекти як в античному, так і сучасному стилі з використанням різних технік нанесення. Створює тривимірний ефект перламутрових піщаних розсипів. Тонується у широкій колірній гамі. Екологічно безпечна з нейтральним запахом.

Призначення

Призначена для створення унікальних ефектів усередині приміщень із середніми та високими експлуатаційними вимогами: житлові та громадські приміщення, дитячі кімнати, спальні, вітальні, коридори, офіси. Є декоративним та захисним покриттям поверхонь.

Типи поверхонь під нанесення

Нові або раніше фарбовані поверхні з бетону, газобетону, гіпсокартонних плит, загрунтованих ДСП, ДВП; цегляні, зашпакльовані, оштукатурені поверхні, а також обклеєні шпалерами, що фарбуються, та іншими схожими оздоблювальними матеріалами.

Попередня підготовка

Непофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцного матеріалу, що відшаровується, бруду і пилу. Крейдяний та вапняний побілку слід повністю видалити. Нерівності, тріщини і вибоїни вирівняти шпаклівкою. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Пофарбовані поверхні: очистити поверхню від неміцної фарби, що відшаровується, бруду і пилу. При необхідності поверхню знежирити, промити водою та висушити. Нерівності, тріщини та вибоїни вирівняти шпаклівкою. Раніше пофарбовані алкідною фарбою або емаллю поверхні очистити від покриття, що відшаровується, обробити наждачним папером до шорсткості і очистити від пилу, що утворився. Нерівномірно поглинаючі поверхні загрунтувати засобом UNIVERSAL PRIMER.

Поверхня має бути міцною та однорідною. Підготувати основу, завдавши розпиленням або валиком середнього ворсу в 1 або 2 шари фарбу PERFECT INTERIOR, затоновану в потрібний колір.

Нанесення

SANDSTAR: Нанести SANDSTAR DECOLINE плоским широким пензлем хаотичними рухами, щоб укрити фарбою всю поверхню. Через деякий час легкими рухами згрупувати піщинки на поверхні, створюючи свій унікальний тривимірний малюнок. Допускається розведення чистою водою 5-10%. Рекомендується наносити в 2 шари.

Для подальшої експлуатації поверхонь у приміщеннях з екстремальними навантаженнями рекомендується нанести на поверхню акриловий лак потрібного блиску.

Очищення інструментів

Видалити залишки матеріалу з інструмента, після чого промити водою. Засохлий склад очищається механічно.

Додаткова інформація

Фасовка

1L, 5L

Тех. характеристики

Призначення Декоративне та захисне покриття всередині приміщень
склад Акрил-стирольна дисперсія, перламутрові пігменти, кварцовий пісок, функціональні добавки, вода
Колір Тонується
Витрата 5-10 м2 / л в один шар залежно від техніки нанесення
Розріджувач Вода
Час висихання при +23 о С

та відносної вологості 50%

6 годин один шар до перефарбування, повне 24 години, мити не раніше ніж через 25 днів
густина Близько 1,15 кг/л
Зберігання Зберігати у закритій тарі у сухому прохолодному місці (вище +5 ° C).

Не допускати заморожування фарби!

Гарантійний термін зберігання 24 місяці з дати виробництва
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л

Документи

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи